Jesteś w sekcji:   Strona główna  > 

Aktualności

 >  Zamówienia budowlane

Powrót do listy aktualnościDrukujZamówienia budowlane


KWARTALNE ZESTAWIENIE DOSTĘPNYCH ZLECEŃ BUDOWLANYCH
dodano: 2012-10-04 13:47:04

Zapotrzebowanie na usługi budowlane bezapelacyjnie jest zależne od pory roku. A jak wyglądało zapotrzebowanie na firmy budowlane w III kwartale roku? My już wiemy!


Zestawienie zostało przygotowane w oparciu o bazę danych naszego serwisu, w której każdego dnia osoby indywidualne i firmy zamieszczają zlecenia budowlane. Zlecenia te czekają na swoich wykonawców.

Jeśli chcesz dołączyć do wykonawców Budujesz-Kupujesz.pl i uzyskać dostęp do klientów kliknij w LINK.


W ostatnim kwartale wysłaliśmy do firm budowlanych 7470 zleceń. Wśród nich największe zapotrzebowanie na wykonawców jest w województwie mazowieckim, śląskim, małopolskim, dolnośląskim, łódzkim i wielkopolskim.

 Ilość zleceń przewyższa ilość firm gotowych do podjęcia się realizacji. Dlatego wciąż poszukujemy kolejnych partnerów. O przyczynach dla których zleceniodawcy nie znajdują swojego wykonawcy piszemy w artykule Dlaczego zleceniodawcy nie znajdują swojego wykonawcy.


Jeśli prowadzisz firmę remontowo-budowlaną, szczególnie z województwa mazowieckiego, śląskiego, dolnośląskiego, małopolskiego, wielkopolskiego i łódzkiego, zapraszamy do kontaktu:
Budujesz-Kupujesz.pl
Tel. 32 616 41 14
n.plocica@budujesz-kupujesz.pl
 


Komentarze (0)

Brak komentarzy.

zamknij

Logowanie

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

   

Loguj mnie automatycznie przy każdych odwiedzinach serwisu
zaloguj