Jesteś w sekcji:   Strona główna  > 

Aktualności

 >  Zamówienia budowlane

Powrót do listy aktualnościDrukujZamówienia budowlane


katalog
CO FIRMIE DAJE WPIS W KATALOGU FIRM?
dodano: 2012-10-04 12:36:38

Coraz więcej firm zamieszcza opis swojej firmy w katalogach firm na portalach internetowych. Zainteresowanie tą usługą wzrosło, ponieważ wśród zleceniodawców jest  silna reprezentacja, która oczekuje od firm informacji dostępnych w Internecie.

 

 


„No dobra – ale czy nie wystarczy moja strona internetowa? Internauci mogą tam jakoś sobie wejść i poczytać” – zdaje się pytać firma budowlana.

Różnica pomiędzy własną stroną a wpisem do katalogu polega na słowie „jakoś”. Otwarcie swojej strony www jest (dopiero!) pierwszym krokiem. Krokiem, który oznacza nie więcej nie mniej jak to, że Twoja strona jest jedną z 20 milionów innych stron dostępnych w polskim Internecie.

 

        
        
 

Więc jak Ci biedni klienci mają Ciebie znaleźć w tym gąszczu stron? Trzeba się zareklamować!

No tak – ale to już kosztuje no i trzeba by się na tym znać. Dlatego warto więc pojawić się w katalogu firm portalu internetowego, który dba o oglądalność i pozwoli Ci w atrakcyjny sposób zaprezentować swoją firmę.

 

                  
Poprzez wpis do katalogu firma czerpie dużo korzyści. Największą zaletą tej usługi jest to, że wpis dociera do dużej ilości potencjalnych klientów. Osoby szukające firm w ten sposób wiedzą konkretnie jakiej firmy potrzebują i z jakiego rejonu. Dodatkowym atutem jest wzrost pozycji firmy w wyszukiwarce Google, dzięki czemu potencjalny zleceniodawca może nie tylko odnaleźć firmę w katalogu firm, ale również bezpośrednio w wyszukiwarce. Wpis w katalogu firm zwiększa prestiż i popularność firmy, tym samym budując pozytywny wizerunek na tle konkurencji.

                    
Katalog firm na naszym portalu dziennie przeglądają setki osób. Wpisy w katalogu firm mogą zawierać szczegółowy opis działalności, wszystkie potrzebne dane kontaktowe, zdjęcia z wykonanych prac, uzyskane referencje, rekomendacje oraz certyfikaty. Dzięki mapce, która obrazuje siedzibę firmy, klienci zainteresowani ofertą firmy, często decydują się na bezpośrednią wizytę.
Wpis w katalogu firm obecnie jest najtańszą na rynku formą reklamy. Firmy zainteresowane zamieszczeniem informacji o swojej firmie w naszym katalogu firm zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.
 


Komentarze (0)

Brak komentarzy.

zamknij

Logowanie

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

   

Loguj mnie automatycznie przy każdych odwiedzinach serwisu
zaloguj