Jesteś w sekcji:   Strona główna  > 

Aktualności

 >  Najciekawsze artykuły

Powrót do listy aktualnościDrukujNajciekawsze artykuły


LOGO-KOLO
W ŁAZIENCE WSZYSTKO POD RĘKĄ
dodano: 2013-05-14 11:24:29

Podczas planowania remontu łazienki warto dużą wagę przywiązać do rozwiązań praktycznych – krótka refleksja na temat tego, co jest nam w łazience najbardziej potrzebne, z pewnością pomoże nam uniknąć nietrafionych decyzji.

 

1. Krok pierwszy – mycie

Podczas generalnego remontu łazienki powinniśmy zastanowić się nad zakupem sprzętów dopasowanych do naszych potrzeb i rozmiarów pomieszczenia. Po przejrzeniu możliwych rozwiązań warto skusić się na zwizualizowanie projektu (np. za pomocą dostępnych w sieci aplikacji), dzięki czemu łatwo będzie dokonać niezbędnych poprawek i zobaczyć, jak wygląda zestawienie poszczególnych form i kolorów.

 

Postarajmy się nie zapominać o tym, kto będzie używał łazienki – bardzo pomocne dla dzieci czy osób starszych mogą być np. różnego rodzaju uchwyty, warto więc by i one były zawsze „pod ręką” (dzięki czemu będzie łatwiej np. wyjść z wanny).

 

2. Krok drugi – przechowywanie

Łazienka to nie tylko miejsce, w którym myjemy i pielęgnujemy nasze ciało. W pomieszczeniu tym także przechowujemy różne przedmioty – tekstylia, kosmetyki, detergenty. Wszyscy wiemy jak szybko takie przedmioty mogą zabałaganić półki i szafki, zaplanowanie miejsc do przechowywania jest więc bardzo ważne. Koniecznie zastanówmy się nad wybraniem szafek i półek tak, by udało się optymalnie wykorzystać dostępne miejsce.

 

Dobrym pomysłem jest zakup szafki pod umywalkę (wiszącej lub stojącej), a także wysokich, zamykanych półek (drzwiczki – najlepiej wyposażone w lustro – uchronią nas wizualnym chaosem). Praktycznym rozwiązaniem mogą okazać się także koszyczki do przechowywania podręcznych kosmetyków i środków higienicznych. Więcej o meblach łazienkowych dowiesz się na stronie KOŁO – zaprezentowano tam wiele produktów, które sprawdzą się zarówno w łazienkach nowoczesnych, jak i tych bardziej klasycznych.

 

3. Krok trzeci – korzystanie

W trakcie używania łazienki z pewnością okaże się, że możemy jeszcze bardziej wykorzystać miejsce, na przykład poprzez montaż haczyków czy półeczek na kąpielowe drobiazgi.


Komentarze (0)

Brak komentarzy.

zamknij

Logowanie

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

   

Loguj mnie automatycznie przy każdych odwiedzinach serwisu
zaloguj